Uprzemysłowienie

Autentyczni przemysłowcy

Od lat regularnie zapewniamy produkty niezawodne i jakościowo bez zarzutu. Jedyny wynik akceptowany przez nas to 0 wad i 100% precyzja produktu. To z tego powodu Klippan Safety jest konkurencyjnym i godnym zaufania dostawcą systemów na rynku globalnym.

Optymalizacja i nadzór

Na każdym etapie procesu rozwojowego inżynierowie produkcyjni i logistyczni oraz personel produkcyjny angażują się w czynności gwarantujące prawidłowy bieg produkcji. Produkt jest optymalizowany w celu poprawy jakości, zmniejszenia czasu montażu i kosztu produkcji. Gwarantujemy, że już na najwcześniejszym etapie procesu dbamy o bezpieczeństwo i wydajność operacji logistycznych. Wśród narzędzi stosowanych do zadbania o wydajną i wysokojakościową produkcję są metodologia Design for Assembly, system Kanban i rozwiązania Poka-Yoke

Eliminacja i ulepszanie

Po rozpoczęciu produkcji proces produkcyjny jest stale ulepszany przez cały okres życia wyrobu. Eliminuje się zbędne czynności i warianty, a produktywność jest stopniowo zwiększana. W miarę eliminacji elementów niepotrzebnych jakość się poprawia, a czas produkcji i jej koszt spadają. Odpowiedzialni za to są zmotywowani i zaangażowani pracownicy, dokonujący zmian w ramach codziennej pracy. Stałe ulepszanie procesu zwiększa wartość produktu oferowanego klientowi i czyni Klippan Safety konkurencyjnym dostawcą systemów na rynku globalnym.

 

Industrial

Industrial