Klippan Safety AB został uhonorowany tytułem najlepszego dostawcy 2015

Klippan Safety AB, wiodący europejski producent i dostawca kompletnych systemów przechowywania i łóżek do pojazdów użytkowych informuje, że został uhonorowany nagrodą „Volkswagen Group Award 2015”. Nagroda ta jest corocznie przyznawana najlepszym dostawcom Volkswagen AG, wiodącego na świecie producenta motoryzacyjnego. Laureaci tej nagrody wyróżniają się innowacyjnością, jakością produktu, kompetencjami, dynamicznym, ale i  zrównoważonym rozwojem i profesjonalnym zarządzaniem projektami.

klippan
Dr. Ronnie Törnqvist, CEO Klippan Safety AB (centre), receiving the award from Prof. Dr. Martin Winterkorn, CEO Volkswagen AG (right) and Dr. Francisco Javier Garcia Sanz, Director of Purchasing Volkswagen AG (left), at the award ceremony in Neuburg, Germany.

Uzasadniając swoją decyzję, Volkswagen podkreśla, że ​​Klippan Safety AB dzięki wyjątkowym osiągnieciom i  kompetencjom przyczynił się do sukcesu Volkswagen AG: ”Klippan Safety AB wspiera grupę Volkswagen w opracowywaniu i produkcji kompletnych łóżek i zintegrowanych systemów bezpieczeństwa pasażerów dla pojazdów użytkowych. Unikalna wiedza specjalistyczna w dziedzinie  bezpieczeństwa i komfortu,  czyni tę firmę ważnym partnerem dla naszej grupy. Niezawodność i jakość dostaw utrzymuje się na oczekiwany przez nas poziomie „zero defect” od początku naszych relacji. Jednocześnie wyjątkowe zaangażowanie firmy Klippan Safety umożliwia ciągłe obniżanie kosztów produkcji. Ścisła współpraca między Klippan Safety a zespołami programistycznymi MAN i Scania stworzy dodatkową synergię, jakże cenną przy realizacji przyszłych generacji kabin ciężarówek”.

 – Zdobycie tytułu jednego z najlepszych dostawców Volkswagena jest nie tylko radością i zaszczytem, ale także potwierdzeniem osiągnięć i wysokich kompetencji  naszych pracowników we wszystkich jednostkach grupy, mówi Ronnie Törnqvist, Prezes Zarządu Klippan Safety.

Informacje o firmie

Klippan Safety AB z siedzibą w Klippan w Szwecji i działającą w Polsce, Niemczech, Rosji i Brazylii, sprzedaje netto 400 MSEK i zatrudnia 300 pracowników. Klippan Safety jest dostawcą w branży motoryzacyjnej, który koncentruje się na systemach wewnętrznych związanych z bezpieczeństwem i komfortem. Najwyższa jakość i precyzja dostawy w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami w zakresie inżynierii i rozwoju sprawiają, że Klippan Safety jest wyjątkowym partnerem. Wśród klientów są główni producenci OEM z branży motoryzacyjnej, tacy jak Volkswagen, Scania, MAN, Volvo, Daimler, Jaguar i Land Rover. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Daniel Kämpe, CEO, Klippan Safety AB, Tel +46 706 25 41 85 | daniel.kampe@klippan-safety.se

Posted 2015-08-21.